Randki w ciemno

Randki w ciemnoW tym świecie coraz bardziej zdominowanym przez technologię, wiele relacji zostało zbudowanych dzięki efektom postępu w zasobach komunikacyjnych. Wiele korzyści osiągnięto dzięki narzędziom i komunikatorom, które dziś są częścią naszej codzienności.


Obecnie istnieje wiele sposobów kontaktu generowanych w jakiejś sieci społecznościowej, zbiegających się z randką w ciemno, która wcześniej miała miejsce tylko za wstawiennictwem zwykłych ludzi.

W dzisiejszych czasach, gdy zdalna komunikacja odbywa się za pośrednictwem wielu kanałów i sieci społecznościowych, poznawanie się nawzajem za pośrednictwem ekranu jest coraz częstsze. Jednak pierwsza randka, twarzą w twarz to nadal randka w ciemno...
Bardziej niż jakakolwiek randka, randka w ciemno niesie ze sobą niespodziankę, intrygę, czy to, co podejrzewamy okażę się prawdą czy też nie. Wirtualne media nadają się do pokazywania nas takimi, jakimi chcemy być. Nie takimi jakimi w rzeczywistości jesteśmy. Łatwo pozwalają nam kłamać, pomijać informacje czy zatajać fakty.

Chodzi o to, że najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić w przypadku randki w ciemno, jest nie oczekiwanie niczego. Ogranicz się do życzenia tej osobie, a interakcja na pewno cię zaskoczy. Tak, trudno nie mieć oczekiwań, oczywiście nie będziemy kontrolować emocji, które implikuje chwila, chcemy tylko pokazać, że im mniej się spodziewamy tym więcej pozytywnego napięcia nałożymy na spotkanie.

Wiele razy randka w ciemno staje się rewizją listy kontrolnej, co powoduje, że tracisz potencjalną magię spotkania, która może zaowocować ognistym związkiem. Ale ponieważ koncentrujemy się na konkretnych elementach, widzimy tylko, czy ta osoba pasuje do pudełka, które zabieramy na spotkanie.

Jeśli ryzykujesz randkę w ciemno, rzuć się na głęboką wodę z optymizmem, pewnością siebie, z największą chęcią poznania drugiej osoby. Pozwól mu aby Cię zaskoczył. Nie daj po sobie poznać, że zależy ci tylko aby pasował do wzoru. Już pod koniec spotkania będziesz miał wszystkie ważne informacje, które pozwolą ci ocenić czy relacja jest rokująca czy też nie zamierzasz inwestować więcej czasu w tę potencjalną relację.Randka w ciemno to spotkanie, które zwykle występuje w zabawnych warunkach. Jest trochę zaskakująca i bardzo krępująca. Wiele razy nie skutkuje miłosnym związkiem, ale inicjowane są przyjaźnie na całe życie. W najgorszym przypadku spotkasz kogoś innego niż ci się wydawało. Jednak i takie sytuację mogą cię rozwinąć.